SPORT LIVE 2012

08.09.2012 10:00

 

Již posedmé Vás srdečně zveme na sportovní show a veletrh SPORT LIVE. Z původního dne otevřených dveří Tipsport areny, jak byl koncipován první ročník, se stal tradiční každoroční sportovní svátek. Sport Park Liberec, sportovní srdce Liberce, v němž se pravidelně akce koná, otevírá v tento den brány svých sportovišť všem zvídavým návštěvníkům a Tipsport arena hostí ve svých útrobách sportovní veletrh se vším všudy. Připraven bude i tradiční prohlídkový okruh Tipsport arenou, který návštěvníky provede VIP prostorami i zázemím haly.

Ochoz Tipsport areny obsadí výstavní a prodejní stánky firem nabízejících sportovní oděvy a vybavení, sportovních center, pořadatelů sportovních akcí a samozřejmě také oddílů a klubů, které na začátku září nabírají nové členy. Veletrh je tak určen všem, kteří hledají pro sebe či své děti volnočasové aktivity, chtějí si užít sportovně laděný doprovodný program a zdarma si vyzkoušet sporty a sportovní vybavení na vlastní kůži. Na jednotlivých sportovištích v areálu si budou moci všichni sportovní nadšenci např. zajezdit na kolečkových bruslích či na segway, zaskákat na trampolíně, změřit rychlost střely hokejkou či odpalu baseballového míčku nebo zastřílet ze vzduchovky či z kuše.

V doprovodném programu na ploše arény se divákům předvedou reprezentanti libereckých sportovních oddílů, klubů a sportovních center, od zápasu mladých nadějí domácího týmu Bílí Tygři Liberec, přes umění nejmenších členů oddílu gymnastiky či úspěšné odchovance krasobruslařského oddílu až po představení nejrůznějších forem tance a aerobních cvičení. Nebudou chybět ani ukázky sportů jako jsou kulturistika, agility, bojová umění, skoky na trampolíně a mnoho dalších.

A stejně jako každý rok se i letos můžete těšit na tradiční autogramiády sportovců. V minulých letech rozdávali své podpisy např. kompletní A tým hokejistů Bílí Tygři Liberec, fotbalisté z klubu FC Slovan Liberec, basketbalisté oddílu BK Kondoři Liberec, lyžaři z Dukly Liberec či bronzová štafeta běžců na lyžích ze ZOH 2010 ve Vancouveru ve složení Lukáš Bauer, Martin Koukal, Jiří Magál a Martin Jakš.

Fotografie z minulého ročníku si můžete prohlédnout v galerii - zde.

INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE:
Staňte se vystavovatelem a využijte možnost prezentace na veletrhu zdarma. Nabídka je určena všem firmám zaměřeným na sport, sportovní vybavení a oděvy, zdravý životní styl, rehabilitaci apod., dále sportovním centrům a areálům a také sportovním klubům, oddílům a nejrůznějším spolkům zaměřeným na sport a volnočasové aktivity. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailu.

Kontakt:
Bc. Marek Labuda
GSM: +420 731 547 899
Tel.: +420 488 048 142
Fax: +420 488 048 160
E-mail: labuda@tipsportarena.cz

Materiály ke stažení:
prezentace veletrhu (PDF, 3 MB)
přihláška na veletrh (DOC, 1 MB)
přihláška k doprovodnému programu (DOC, 440 kB)