Kompletní přehled závodníků EMS CUP
14.06.2012 16:11
VÝSLEDKY FINÁLE |
||||
Kategorie: | Dívky 1. - 3. třída | |||
Trasa: | 400 m | |||
Start: | 15:00 | |||
Pořadí | St. č. | Příjmení a jméno | Název školy | ČAS |
1 | 5 | Holeňáková Denisa | ZŠ Lesní | 01:10,2 |
2 | 4 | Trejbalová Linda | ZŠ Lesní | 01:13,4 |
3 | 3 | Kočí Adéla | ZŠ Barvířská | 01:17,1 |
4 | 12 | Loulová Eliška | ZŠ Barvířská | 01:17,9 |
5 | 9 | Pelantová Petra | ZŠ Broumovská | 01:20,0 |
6 | 1 | Sechovská Karolína Anna | ZŠ Švermova | 01:20,6 |
7 | 16 | Nezmarová Tereza | ZŠ Broumovská | 01:21,2 |
8 | 14 | Balická Barbora | ZŠ Kaplického | 01:23,3 |
9 | 17 | Študlerová Natálie | ZŠ U soudu | 01:44,1 |
10 | 15 | Holečková Johana | ZŠ Kaplického | DNF |
Kategorie: | Dívky 4. - 6. třída | |||
Trasa: | 1500 m | |||
Start: | 11:10 | |||
POŘADÍ | St. č. | Příjmení a jméno | Název školy | ČAS |
1 | 51 | Bártová Tereza | ZŠ Kaplického | 05:28,8 |
2 | 58 | Kotková Andrea | ZŠ Kaplického | 05:29,8 |
3 | 60 | Van Geetová Barbara | ZŠ Lesní | 05:31,8 |
4 | 65 | Mikešová Bára | ŽS Jabloňová | 05:34,0 |
5 | 55 | Baierová Klára | ZŠ Švermova | 05:59,6 |
6 | 52 | Novotná Jitka | ZŠ Lesní | 06:03,5 |
7 | 64 | Marková Sabina | ŽS Jabloňová | 06:04,6 |
8 | 57 | Habelová Zuzana | ŽS Jabloňová | 06:05,7 |
9 | 62 | Vimmerová Štěpánka | ZŠ Švermova | 06:12,2 |
10 | 59 | Tůmová Natálie | ZŠ Lesní | 08:01,6 |
Kategorie: | Dívky 7. - 9. třída | |||
Trasa: | 1500 m | |||
Start: | 11:35 | |||
POŘADÍ | St. č. | Příjmení a jméno | Název školy | ČAS |
1 | 161 | Hančová Jana | ŽS Jabloňová | 05:07,1 |
2 | 162 | Vlčková Veronika | ŽS Jabloňová | 05:20,2 |
3 | 165 | Karpíšková Nela | ZŠ Kaplického | 05:21,9 |
4 | 155 | Truhlářová Lucie | ZŠ Švermova | 05:23,6 |
5 | 159 | Trojanová Tereza | ZŠ Lesní | 05:55,4 |
6 | 160 | Landovská Andrea | ZŠ Lesní | 05:55,8 |
7 | 164 | Lamačová Lucie | ZŠ Kaplického | 06:01,2 |
8 | 163 | Hájková Aneta | ŽS Jabloňová | 06:21,2 |
9 | 158 | Humpolíková Eliška | ZŠ Lesní | DNF |
Kategorie: | Chlapci 1. - 3. třída | |||
Trasa: | 400 m | |||
Start: | 15:10 | |||
POŘADÍ | St. č. | Příjmení a jméno | Název školy | ČAS |
1 | 37 | Šmíd David | ZŠ Broumovská | 01:07,9 |
2 | 29 | Tuž Jiří | ZŠ Lesní | 01:08,3 |
3 | 39 | Kotek Radim | ZŠ Kaplického | 01:15,2 |
4 | 36 | Vlček Ondřej | ZŠ Barvířská | 01:15,6 |
5 | 28 | Tomov Štěpán | ZŠ Lesní | 01:16,1 |
6 | 26 | Plechatý Lukáš | ZŠ Barvířská | 01:16,5 |
7 | 31 | Klimeš Josef | ZŠ Švermova | 01:16,9 |
8 | 44 | Černý Miroslav | ZŠ U soudu | 01:17,3 |
9 | 27 | Bryknar Šimon | ZŠ Broumovská | 01:17,8 |
10 | 40 | Foubík Filip | ZŠ Lesní | 01:18,5 |
kategorie: | chlapci 4. - 6. třída | |||
start: | 15:20 | |||
POŘADÍ | St. č. | Příjmení a jméno | Název školy | ČAS |
1 | 80 | Gebouský Marek | ZŠ Lesní | 04:47,1 |
2 | 79 | Formánek Kryštof | ZŠ Lesní | 04:49,1 |
3 | 78 | Havle Martin | ZŠ Kaplického | 04:51,9 |
4 | 84 | Frič Viktor | ZŠ U soudu | 05:00,5 |
5 | 87 | Mečíř Matěj | ZŠ Barvířská | 05:00,8 |
6 | 99 | Holický Ondřej | ŽS Jabloňová | 05:14,4 |
7 | 89 | Voplakal Ondřej | ZŠ Broumovská | 05:39,4 |
8 | 76 | Daněk Jakub | ZŠ Barvířská | DNF |
9 | 90 | Konopásek Vojtěch | ZŠ Kaplického | DNF |
10 | 92 | Mareš Matyáš | ZŠ Lesní | DNS |
Kategorie: | Chlapci 7. - 9. třída | |||
Trasa: | 1500 m | |||
Start: | 12:00 | |||
POŘADÍ | St. č. | Příjmení a jméno | Název školy | ČAS |
1 | 185 | Dunayevsky Saša | ZŠ Broumovská | 04:08,4 |
2 | 189 | Gebouský Ondřej | ZŠ Lesní | 04:10,9 |
3 | 184 | Fajmon Jiří | ZŠ Broumovská | 04:14,0 |
4 | 191 | Moleš Matěj | ZŠ Lesní | 04:31,5 |
5 | 190 | Reimiš Kristyán | ZŠ Lesní | 04:31,8 |
6 | 181 | Straka Tomáš | ŽS Jabloňová | 04:42,6 |
7 | 183 | Kurel Václav | ZŠ Broumovská | 04:46,0 |
8 | 178 | Torák Jakub | ZŠ Švermova | 05:04,1 |
9 | 180 | Drápela Jan | ŽS Jabloňová | 05:10,1 |
10 | 182 | Zummer Jakub | ZŠ U Soudu | 05:12,2 |
11 | 179 | Mráz Pavel | ŽS Jabloňová | 05:24,8 |
12 | 176 | Dvořák Jan | ZŠ Švermova | 05:44,9 |
Fotogalerie
Tato fotogalerie je prázdná.